Instagram

Agrotec rallye

Agrotec rallye - obrázek

Agrotec rallye - obrázek

Čtvrtým dílem Mediasport Mezinárodního mistrovství České republiky bude ve dnech 10. – 11. června 2011 AGROTEC rally Hustopeče.
Pořadatelský tým v čele se zkušenými soutěžáky Martinem Radou a Rudolfem Kouřilem tvrdě pracuje na doladění posledních detailů nadcházejícího ročníku. Jejich hlavním cílem bude přilákat na start mnohem více posádek než v loňském roce.
To plyne i ze základního schématu AGROTEC rally Hustopeče 2011. Seznamovací jízdy jsou plánovány až na čtvrtek a páteční dopoledne, v páteční podvečer se už posádky vydají vstříc prvním ostrým kilometrům. Závod zakončí klasická sobotní etapa. „V pátek bude program hodně nabitý. Závěr seznamovacích jízd, přejímky a shakedown. Ale rozhodli jsme se soutěž maximálně zkrátit, proto nemáme jiné varianty. Závod odjedeme na šesti úsecích, takže by se seznamovacími jízdami neměly mít posádky žádné problémy. Na druhou stranu si posádky trochu odpočinou při tradičním setkání jezdců a pořadatelského týmu ve čtvrtek večer,“ říká ředitel soutěže Rudolf Kouřil. -oficiální tisková zpráva- 

28.01.2011 22:13:20
mirekrih
 
...Děkuji za návštěvu...
TOPlist

 

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one