Instagram

MOTORMIX 2011 č.4

Třetí MOTORMIX 2011 : Komárkova Norma i zrádné Monte Carlo.   - obrázek

Třetí MOTORMIX 2011 : Komárkova Norma i zrádné Monte Carlo. - obrázek

Ve čtvrtém letošním Motormixu je k vidění tradičně řada reportáží z různých disciplín a diváci se dozví i hned několik horkých novinek. Odkaz na stažení aktuálního dílu pořadu je na známé adrese www.tvmotormix.cz.
„Po pěti závodech, které se neuskutečnily, se konečně jel motoskiering v Kostelci nad Orlicí a poté i další závody. Pak se ze sněhu přesuneme pro změnu do horkého písku do Afriky a přineseme rozhovor s Tomášem Tomečkem, vítězem nedávné Africa Eco Race mezi trucky. Pak se opět vrátíme do jedné stopy - český motokros měl sice problém, ale již zná kalendář na nadcházející sezónu, který obsahuje dokonce osm dílů, jak v rozhovoru prozradí Jan Juřička. David Vršecký zase odhalí jméno druhého jezdce Buggyry pro letošní sezónu, jímž bude Brit Levett. Dále fandy pozveme na Valašskou rallye a posádky do Hustopeč, kde závodníkům připravili velké slevy.
    Krátce se podíváme také na závod FMX v Brně, jemuž kraloval mistr světa Libor Podmol, a pak následuje další horká novinka. Třebíčský Martin Hudec prozradí, že by chtěl s Jardou Pešlem, zkušeným „offrouďákem“ startovat již na příštím Dakaru 2012 s Pajerem. Představujeme také letošní okruhový kalendář. Na závěr si pak diváci mohou zasoutěžit o pěkné DVD z Afrika Eco Race 2011,“ vypočítává obsah pořadu jeho šéfredaktor Pavel Jelínek.
12.02.2011 20:44:46
mirekrih
 
...Děkuji za návštěvu...
TOPlist

 

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one