Instagram

Přípravy Rally Krkonoše v plném proudu

Přípravy Rally Krkonoše v plném proudu - obrázek

Přípravy Rally Krkonoše v plném proudu - obrázek

V pátek se v Malém sále městského úřadu v Trutnově uskutečnila již druhá porada organizačního výboru 5. Rally Krkonoše.
Nejdůležitější částí programu bylo konečné rozhodnutí o trase letošní soutěže a dalších organizačních záležitostech, které musí být zahrnuty do zvláštních ustanovení závodu. Na základě těchto podkladů byl stanoven rovněž časový harmonogram. Kudy povedou tratě však zatím nemůžeme prozrazovat.

Koncepce 5. Rally Krkonoše bude stejná jako v předchozích letech. V pátek čekají posádky seznamovací jízdy a přejímky. Večer proběhne na náměstí znovu představení posádek spolu s autogramiádou legend rally. V sobotu ráno odstartují vozy do dvou sekcí oddělených servisní zónou, z nichž každá bude obsahovat čtyři rychlostní zkoušky. Vyhlášení výsledků proběhne ve večerních hodinách ve Společenském centru UFFO.

Zázemí najde trutnovská soutěž díky laskavosti Ing. Jana Kranáta opět v prostorách autosalonu Škoda a částečně také Toyota firmy Autostyl na Horské ulici. Tyto prostory jsou velmi oblíbené nejen mezi jezdci, ale také mezi činovníky, protože poskytují velmi kvalitní zázemí pro jejich práci.

Jsme rádi, že ani na složení pořadatelského týmu se nebude prakticky nic měnit. Zkušený tým, vytvořený z bývalých závodníků a nadšenců se znovu zapojí do organizace v plném počtu. Na shledanou s Vámi fanoušky se těší již 17. – 18. června 2011.

Ing. Pavla Hlavatá
Tiskové středisko Rally Krkonoše 2011

(ilustrační foto:MirekŘihánek)

09.03.2011 09:50:43
mirekrih
 
...Děkuji za návštěvu...
TOPlist

 

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one