Instagram

Testování speciálů pro autokros a rallyekros

Testování speciálů pro autokros a rallyekros - obrázek

Testování speciálů pro autokros a rallyekros - obrázek

Tak jak se již stalo tradicí, autokrosová sezóna začíná opět v Humpolci, povinným předsezónním testováním autokrosových, ale i rallyekrosových speciálů.

O víkendu 2.-3. dubna se sjedou všichni protagonisté tohoto nádherného sportu, se svými ať už nově postavenými nebo jenom zrepasovanými speciály v areálu Humpoleckého autokrosového závodiště.

Na tomto testování je technickými komisaři měřen hluk, vozidlo je váženo, jsou kontrolovány bezpečnostní prvky což se týká např. nádrží, palivového potrubí, sedaček, pásů, ochranných konstrukcí, hasicích systémů atd. Vozy musí vyhovovat rozsahu povolených úprav dle přílohy „J“ Mezinárodních sportovních řádů a NSŘ. Jsou zde také kontrolovány doklady k vozidlu. Stručně řečeno jedná se vlastně o takovou STK.

Pro letošní rok nastávají drobné změny v označení jednotlivých divizí, které ponesou tyto označení: JUNIORBUGGY, BUGGY1600, SUPERBUGGY a TOURINGAUTOCROS.

Toto testování je povinné pro všechny účastníky autokrosu a rallyekrosu, kteří se zúčastní sezóny 2011. Pouze na zástupce RACERBUGGY v Humpolci nenarazíme, ti budou testovat na prvním závodě v Přibicích o tomtéž víkendu.

Pokud počasí dovolí a autokrosová trať bude sjízdná, budou povoleny i hojně využívané tréninkové jízdy.
(zdroj:akm-humpolec)
14.02.2011 20:38:41
mirekrih
 
...Děkuji za návštěvu...
TOPlist

 

 
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one